Zaznacz stronę

„Niemożliwe nie istnieje.”

„Najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”

„Jedyną stałą w życiu jest zmiana.”

Te zdania towarzyszą mi i moim klientom. W procesie rozwojowym najpierw potrzebujesz uwierzyć, że masz wpływ na swoje życie, określić i zrobić pierwszy krok do realizacji celu a potem być gotowym na zmiany i wyzwania związane z ich osiągnięciem.

To wszystko wymaga wsparcia zwłaszcza, kiedy brakuje Tobie pewności siebie, samodyscypliny, motywacji, kreatywności czy odwagi. W takiej sytuacji trudno jest przygotować plan działania i uwierzyć w jego realizację.

Na co dzień pracuję z osobami, które potrzebują wsparcia w wydobyciu ich potencjału. W procesach rozwojowych spotkałam się z:

N

właścicielami firm, którzy głównie pracują nad uwolnieniem czasu i balansem między życiem prywatnym i zawodowym,

N

pracownikami etatowymi, którzy przygotowują się do awansu lub zmiany ścieżki zawodowej,

N

studentami, którzy potrzebują wsparcia w określeniu celu życiowego i zawodowego oraz zwiększenia poziomu motywacji,

N

małżeństwami, które potrzebują zdefiniowania własnych potrzeb i zwiększenia umiejętności komunikacji,

N

kobietami, którym zabrakło siły do realizowania własnych marzeń a realizacja potrzeb innych doprowadziła do życiowego wypalenia

Ja jako COACH

Obiektywnie pomagam wydobyć potencjał, który masz w sobie. Poprzez ćwiczenia, warsztaty i rozmowy znajdujesz rozwiązania, które są dla Ciebie najlepsze. W procesie nie oceniam, nie podpowiadam, sprawiam, że z moją pomocą trafiasz na najlepsze pomysły, które pomogą osiągnąć zaplanowany cel.

Jako coach skupiam się na przyszłości, z przeszłości biorę tylko to, co jest potrzebne do wzmocnienia Twojego potencjału. Odpowiadając na moje pytania uświadamiasz sobie, że możesz zrealizować Twój cel a czasami go zmieniasz. Nie jestem psychoterapeutą i nie prowadzę procesów terapeutycznych. Jeżeli nie mogę Tobie pomóc mówię o tym otwarcie. Sama w sobie nie jestem motywatorem dla Ciebie – pomagam Tobie tak wybrać cele i zadania, że kieruje Tobą wewnętrzna motywacja oparta na silnych wartościach i własnej odpowiedzialności. W czasie sesji coachingowych nie dzielę się swoją wiedzą, skupiam się tylko na Twoim potencjale, Twoich umiejętnościach i Twoich celach.

Ja jako Doradca Rozwoju Osobistego

Przeprowadzam dogłębną analizę Twojej obecnej sytuacji życiowej. Pomagam Tobie zdefiniować obszary do pracy i usystematyzować je. Dzięki temu wiesz, nad czym pracować krok po kroku, aby osiągnąć pełen balans i szczęście w życiu. Przygotowuję dla Ciebie plan rozwoju osobistego, czyli usystematyzowany proces, którego realizacja pomoże Ci odkryć i pokonać bariery blokujące Cię w dążeniu do celów. W realizacji planu współpracuję z ekspertami w obszarach budowania pewności siebie, samodyscypliny, komunikacji, sprzedaży, zarządzania, budowy marki osobistej. Procesy rozwojowe buduję w oparciu o narzędzia takie jak szkolenia, testy psychometryczne (RMP, DISK, MTQ, GALUP), indywidualny coaching lub mentoring dopasowane do potrzeb moich klientów.

Ja jako Master RMP

Omawiam profil RMP, który otrzymujesz po wypełnieniu testu. Pomagam zrozumieć, jakie wewnętrzne potrzeby maja wpływ na realizację Twoich celów, które z nich mogą podświadomie sabotować Twoje działanie a które są dla Ciebie wewnętrzną motywacją. Dzięki pracy ze mną możesz lepiej zrozumieć Twoje otoczenia zarówno prywatne, jak i zawodowe. Jestem współautorką szkolenia „RMP – Nowy sposób myślenia o motywacji”, w czasie którego uczysz się, w jaki sposób zrozumieć drugiego człowieka, jak zmotywować go do działania i jak efektywnie współpracować. Omawiam również profile par, zespołów i w oparciu o wyniki przygotowuję strategię efektywnych zmian.

Ja jako człowiek

Kieruje się w życiu takimi wartościami jak wiara, która dodaje mi skrzydeł i przypomina, że niemożliwe nie istnieje; rodzina, której szczęście jest dla mnie największym wyzwaniem; zdrowie, o które dbam, wspinając się po górach i aktywnie podróżując; miłość, która pozwala patrzeć na świat przez pryzmat dobra; rozwój, bez którego moja dusza nie miałaby szansy wznieść się ponad ego; odwaga, która pomaga mi pokonywać słabości. Jestem autentyczna i otwarta.  

Dyplomy i certyfikaty